sobota, 13 października 2012

Różowy tydzień 2012- zaproszenie

Wspólnie z Szarlotkiem zapraszamy wszystkich do kolejnej edycji Różowego tygodnia, któremu w tym roku będzie towarzyszyło hasło „Rozkochajmy się w swoim życiu” dając wszystkim niepowtarzalną okazję do zrobienia czegoś przyjemnego dla siebie, co znacząco wpłynie na nasze zdrowie i lepsze samopoczucie. Znów chcemy prowokować do dyskusji, częstować gustownymi potrawami w odcieniu różu, dziergać ciepłe skarpety z różowymi wzorami i pisać postanowienia, które tak trudno nam, na co dzień realizować. Być może zechcecie przyłączyć się razem z nami, do Breast Health Day i świętować 15 X, jako Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi a być może to właśnie w ramach akcji zapiszecie się na pływalnię, zdecydujecie na rozmowę z dietetykiem, czy zapiszecie na badania kontrolne. Forma uczestnictwa jest dowolna i tylko od was zależy, czym się z nami podzielicie w czasie trwania Różowego tygodnia.


Czas akcji 15-21 X 2012

Dla osób które nie są zarejestrowane na Durszlaku i Mikserze, proponujemy, aby wszystkie linki do przedstawianych na blogach prezentacji opatrzone banerem akcji (mogą być zbiorcze) zostały przesłane na adres cukierniczekreacje(at)gazeta.pl lub pozostawienie informacji w komentarzach do zaproszenia.

Dodatkowo by dostęp do akcji był łatwiejszy, akcja będzie prowadzona równolegle na Mikserze Kulinarnym i Durszlaku, gdzie można pobrać baner akcji.

Serdecznie zapraszamy!!!

P.s Ponieważ mamy problemy z czasem akcji na durszlaku i mikserze to proponujemy by panie już 15 października zadbały przede wszystkim o przyłączenie się do Breast Health Day

2 komentarze:

  1. Gosiu, dziękuję za przygarnięcie w tym roku Różowej akcji i mam nadzieję,że pomimo niewielkiego poślizgu znajdzie ona kolejnych przyjaciół :)
    Mężczyźni oczywiście też są mile widziani w gronie pań ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. Czy w tym roku planujecie powtórzyć akcję? :)

    OdpowiedzUsuń